Paide viikingid alustasid hooaega võiduga

Paide Viking Window korvpallimeeskond alistas Esiliiga hooaja esimeses kohtumises külla sõitnud  Tamsalu Los Toros/TALTECH  meeskonna seisuga 91:71.

Kui esimese poolaja lõpus oli veel kõik lahtine, siis kolmanda veerandajaga suurendas Paide vahet eelmise aasta esiliiga kuuenda meeskonna Tamsalu vastu 9 punkti peale (65:56) ning viimasel neljandikul läks kindlalt oma teed, kui Saamuel Rõigase korv 5:22 enne mängu lõppu tegi võõrustajate eduseisu juba 16-punktiliseks (79:63). Sealt edasi oli juba vormistamise küsimus ning eelmise hooaja üheksas meeskond Paide teenis uue hooaja esimeses mängus tabelisse kohe ka võidu, vahendab Korvpall24.ee.

Paide resultatiivsemad olid 17 punktiga Tiit Talumaa, Saamuel Rõigas lisas omaltpoolt 15 punkti.

Järgmine kodumäng toimub juba sellel kolmapäeval kui kell 19.30 võõrustatakse E-Piim Spordihoones G4S Noorteliiga meeskonda.