Paide viikingid mängivad reedel kodusaalis

Sellel reedel kohtub Paide Viking Window korvpallimeeskond kodusaalis  eelmise hooaja Saku I liiga võitja, hetkel liigatabelis kodumeeskonnast aste kõrgemal ehk 8. kohal paikneva Betoonimeister/Tskk/SK Nord meeskonaga. Play-off kohtade peale käib hetkel tihe rebimine, seega on antud kohtumine mõlema meeskonna jaoks väga suure kaaluga.

Viimati kohtusid meeskonnad omavahel novembrikuu alguses ning siis pidid paidelased võõrsil tunnistama 65:82 vastaste paremust.

Pilet mängule maksab täiskasvanutele 2 eurot ja õpilastele/üliõpilastele 1 euro. Korvpalliklubi 7 lapsed pääsevad Paide Viking Window kodumängudele tasuta. Kõigi piletiostjate vahel loositakse iga mängu poolajal välja erinevaid auhindu, mille on välja pannud Paide Muusika- ja Teatrimaja, Türi Seikluspark ja Veskisilla bowling.

Lisaks põnevatele korvpallilahingutele toimub mängude poolajal Paide pizzakioski pealtpanekuvõistlus ja Evian Fruits & Plantes mahlavee mängud. Vaeaegadel tantsivad Türi tantsustuudio tüdrukud.

Kohtumine algab reede õhtul kell 20.15 Paide E-Piim Spordihallis.