Paide Viikingid said hooaja teise võidu

Paide Viking Window  korvpallimeeskond sai Saku Esiliigas kirja hooaja teise võidu, kui võõrsil oldi 84:73 paremad KA Tallinna Kalev/TSK meeskonnast.

Paide alustas avaveerandit suurepäraselt, kus enam kui kolme mänguminutiga haarati 11:2 eduseis. Kalev pääses juhtima kohtumise jooksul vaid korra, seisult 27:26, ent rohkem paidelased vastastele võimalust ei andnud. Poolajaks oli seis juba 45:38. Teise poolaja alguses vähendasid vastased küll vahet, aga Viikingite 12:0 spurt, kinnistas nende edu veelgi.  Viimasel veerandajal jätkati edu hoidmist kuni lõpuvileni.

Paide Viking Window meeskonnast viskas Karl-Kristjan Vaab 17 punkti, Rauno Nurklik panustas võitu 16 punkti, lisaks võttis ta 8 lauapalli ja blokeeris 3 viset.

Võidu toel kerkisid Viikingid tabelis seitsmendale kohale. Reedel, 1. novembril võõrustatakse Paide E-piim Spordihallis  hetkel tabeli punase laterna rolli kandvat Kadrina Karud meeskonda.