Paide viikingid said Raplas võidu

Paide Viking Window korvpallimeeskond alistas eile õhtul  Raplas toimunud kohtumises sealse Rapla KK/Kohila meeskonna, tulemusega 68:64.

Esimesel poolajal olid mõlemad meeskonnad hädas visketabavusega ning Rapla suutis koguda vaid 24 punkti. Paide suurimaks eduseisuks jäi pisut enne poolaja lõppu saavutatud numbrid 33:22. Kolmandal veerandajal paranes kodumeeskonna mäng märgatavalt ning kaks minutit enne seti lõppu jõudis Rapla vaid punkti kaugusele 40:41. Viimasel neljandikul õnnestus väljakuperemeestel 4 minutit enne lõpusireeni minna kohtumist juhtima 63:60, kuid Paide vastas viie vabaviskejoonelt saadud punktiga ning asus omakorda 65:63 ette. Rapla mängijal Kustas Põldojal oli 20 sekundit enne mängu lõppu võimalik vabavisetega mäng viigistada, kuid eilse mängu parim realiseeris kahest üritusest vaid ühe. Viimastel rünnakutel tabas  Paide Viking Window mängija Saamuel Rõigas mängu otsustavad vabavisked ning tüüris Paide hooaja kolmanda võiduni, vahendab korvpall24.ee.

Eilse võiduga tõusid Paide viikingid tabelis kaheksandale positsioonile, olles võitnud seitsmest kohtumisest kolm ja kaotanud neli.