Paide volletajaid vihm ei heidutanud

Paide Suvevolle Kreisi Trahteri etapp pani võistlustulle astunud 12 naist ja 14 meest trotsima vihma. Siiski pärast nelja tunnist turniiri olid kõikidel võistlejatel näod rõõmsaid.

Naiste ja meeste arvestuses moodustati neli võistkonda, kes  mängisid turniirisüsteemis kaks geimi 21 punktini. Mehed alustasid kohe kolme viigi mänguga, sest arvuti oli loosinud väga võrdsed võistkonnad. Lõpuks läksid koju kahe viigi ja ühe võiduga esikoha saanud Taivo Kivimäe (kes asus  ka Järvamaa tabelit juhtima) Riko Tepo Teppan ja Mikk Kallakmaa. Teise koha saavutasid Viljo Jüristo, Kristofer Virkoja, Miko Moppel ja Kaspar Lepik.  Kolmanda koha said Ain Kanne, Kalev Orgvee ja Martin Kivimäe. Meestest on Paide liivaväljakutel osalenud 34 meest, osaluskordi on 101.

Naiste mängud pakkusid põnevust kuni lõpuni, lõpuks suutis kahe võidu ja ühe viigiga tulla võitjaks Mari Tool, Irene Virkoja ja Caroline Koit. Teise koha said  Eva Männigo, Anne Põder ja Epp Sepp ja kolmanda koha Margit Reinmets, Krislin Virkoja ja Siive Kams. Naiste tabelit läks juhtima Järvamaal jälle ühe punktiga Eva Männigo ees Mari Tool. Naistest on osalenud Paides 20 naist, osaluskordi 70.

Järgmisel teisipäeval oodatakse taas kõiki volletajaid Paide tehisjärve äärsetele väljakutele.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background