Paide Võrkpalliklubi korraldab sünnipäeva puhul turniiri

Paide Võrkpalliklubi korraldab 23. veebruaril E-Piim spordihallis segavõistkondade turniiri, et tähistada enda 19. sünnipäeva.

Foto: Paide Võrkpalliklubi/ Gertrud Alatare

Võistlused saavad alguse 23. veebruaril kell 10 ja maksimaalselt saavad osa võtta 16 võistkonda. Turniir mängitakse kolmel normaalmõõtmetega väljakul ning korraga on platsil kolm nais- ja kolm meesmängijat. Mängude süsteem selgub eelregistreerimise lõppedes.

Registreerumiseks tuleb teatada Piret Reinfeldile kirjutades piret.reinfeld@mail.ee hiljemalt 16. veebruariks. Osavõtumaks on ühe mängija kohta 18 eurot ja see sisaldab lisaks päeva jooksul toimuvatele toredatele võrkpallilahingutele õhtusööki koos tantsumuusika ja auhindadega.

Võistluste pidulik lõpetamine toimub Veskisilla kalamajas sama päeva õhtul kell 19.30, kus autasustatakse parimaid, tublimaid, edukamaid ja osavamaid.

Osavõtumaks tasuda Paide Võrkpalliklubi a/a EE411010220008072017 SEB, märgusõna “VÕRKPALLITURNIIR ja VÕISTKONNA NIMI”. Viimane osavõtutasu ülekandmispäev on 18. veebruar. Osavõtumaksu tasumisega loetakse võistkond registreerituks. Soovi korral väljastab klubi arve.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background