Paides alustab tegutsemist Uue Muusika Kool & Stuudio

Järgmise nädala esmaspäeval, 17. septembril alustab Paide Muusika- ja Teatrimajas tegevust Uue Muusika Kool & Stuudio, mille tegevused on suunatud muusikahuvilistele noortele ja täiskasvanutele.

Uue Muusika Kooli & Stuudio eesmärgiks on muusikahuviliste teoreetiliste kui ka praktiliste oskuste arendamine helikunsti valdkonnas. Kool annab algteadmised heli salvestamisest, miximisest, masteringist, muusika produtseerimisest ja komponeerimisest. Samuti kuuluvad õppeprogrammi esinemisoskuse arendamine, artisti turundamine ning ürituste korraldamine.

Õppetöö toimub vabas vormis ja loovas õhkkonnas personaalse õppekava alusel  alates septembrist kuni aprillini.

Kooli on oodatud noored alates 10-ndast eluaastast ja samuti täiskasvanud.

Uue Muusika Kooli & Stuudio tegevust juhib muusika ja kultuurikorraldaja Kaido Kirikmäe, samuti on kooli tegevusse kaasatud mitmed oma ala asjatundjad.

Koolis hakkab õppetöö käima kord uus, samuti on võimalus huvi korral juurde võtta lisatunde. Osalemistasu õpilastele on 25 eurot kuus (1 tund nädalas) ja täiskasvanutele 50 eurot kuus (1 tund nädalas).

Et tundides osaleda on vajalik eelnev etteregistreerida, rohkem infot jagab Kaido Kirikmäe e-maili aadressi kirikmae@kirikmae.ee kaudu. Kooli pidulik avamine toimub Paide Muusika-ja Teatrimajas reedel, 21. septembril kell 16.

 

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background