Paides antakse vaimse tervise esmaabi. REGISTREERUMISLINK!

MTÜ Peaasi ja Eesti Psühhosotsiaalse Rehabilitatsiooni Ühing korraldavad neljapäeval ja reedel Paides vaimse tervise esmaabi loengu.

Koolitusele oodatakse spetsialiste, kes töötavad kohalikes omavalitsustes või haridusvaldkonnas, sotsiaalteenuste osutajaid ning kogukonnaliikmeid, kes vaimse tervise probleemidega kokku puutuvad ja seetõttu vaimse tervise esmaabi osutamise strateegiaid omandada soovivad.

Koolituse läbinud inimene tunneb ära erinevatele vaimse tervise probleemidele viitava käitumise ja olulised riskifaktorid ning seostab neid vastavate probleemidega, mõistab vaimse tervise esmaabi tegevuskava põhisammusid ning tunneb ära häbimärgistamise mõju vaimse tervise häirega inimesele.

Koolitajateks on MTÜ Peaasi koolitajad Anna-Kaisa Oidermaa, Ere Vasli, Anna Haasma ja Gea Grigorjev ning Eesti Psühhosotsiaalse Rehabilitatsiooni Ühingu koolitajad Külli Mäe, Triin Vana ja Urve Tõnisson. Samuti on kaasatud kogemusnõustaja.

Vaimse tervise esmaabi õppepäevad toimuvad Paides 14. ja 15. märtsil kella 10st 17ni endise maavalitsuse saalis Rüütli tn 25.

Koolituse hind on 25 eurot ja enda tulekust on vaja eelnevalt teada anda SIIN.

Vaimse tervise esmaabi õppekavaga saab tutvuda SIIN.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background