Paides toimub täna suur jalgpallipäev

Foto: Liisi Troska

Euroopa klubijalgpalli ihaldusväärseimaid karikad   UEFA Superkarikas, Euroopa liiga ja Meistrite liiga karikad  jõuavad täna õhtul Paide linnastaadionile, kus toimub suur jalgpallipäev.

Kell 16 avatakse karikate  ja jalgpallifestivali ala ning  algab piletimüük mängule.  Samal ajal avatakse tehnika ja Playstationi ala. Kohal on batuudid, mängida saab lauajalgpalli ja jalgpalligolfi, Adidas Smartballi või proovida täpsut täpsuslöökidel.

Kell 18.40 algab heategevuslik särgioksjon, millega kogutakse annetusi Vähiravifond „Kingitud Elu“ toetuseks. Oksjonile  lähevad Taani klubisse siirdunud Samson Iyede allkirjaga uue klubi särk, Carl Tubariku retrosärk ja Paide Linnameeskonna mängijate allkirjadega särk.

Kell 19. algab Premium liiga mäng, kus hea hoo sisse saanud Linnameeskonnale tuleb vastamisi FC Flora.

Kohtumise vaheajal avatakse legendide klubi. Need mängijad kes on 100+ mängu Premium liigas mänginud koduklubi eest saavad kuldsete särkide omanikeks. Hetkel kuulub legendide klubisse mängijad 11, nende hulgas ka sellel hooajal esindusse kuuluvad Michael Lilander ja Sander Sinilaid. Lisaks toimuvad mitmete auhindade loosimised, millest kõige suurem on uue Skoda Karoqi nädalane kasutusõigus, ent loosis on veel mitmed põnevad auhinnad. Loosimisel osalevad vaid need piletid, mis on ostetud sissepääsul.

Kell 20:50, peale kohtumise lõpuvilet toimub staadionil kaks UEFA Superkarika pileti loosimist, milles osalevad kõik kes täidavad loosikupongi.

Ühtlasi loodab Paide Linnameeskond täna lüüa ka kõigi aegade publikurekordit. Viimane rekord pärineb aastast 2009, ning siis külastas mängu 450 pealtvaatajat.

Lisainfot päeva kohta saab Paide Linnameeskonna Facebooki lehtelt SIIN!

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background