Paidest ja Järvamaalt osaleb Maamessil 12 ettevõtet

 

19.-21. aprillil toimub Tartu Näituste messikeskuses Baltimaade suurim maaelusündmus Maamess, mis toob enam kui kuuele hektarile kokku 470 eksponenti. Paidest ja Järvamaalt osaleb messil 12 ettevõtet.

Maamess koondab traditsiooniliselt põllumajanduse, metsanduse, aianduse ja toidutööstuse valdkonna ettevõtteid, kelle jaoks on Maamess üks regiooni tähtsamaid sündmusi uute toodete ja teenuste tutvustamiseks. Maamessi projektijuhi Margus Kikkuli sõnul on messil eelistatud eelkõige kohalikud ettevõtted ja organisatsioonid. “Hea meel on taaskord nentida, et messil on esindatud kõik maakonnad,” rääkis korraldaja. Paidest ja Järvamaalt osalevad

Maamessil PMT OÜ, Forgarden OÜ, Latter NT OÜ, Kalamatsi Meierei, Linery OÜ, Jaanitalu Singivabrik OÜ, Taure AS, Türi Bel-Est OÜ, Baltic Agro Machinery OÜ, TS-Hydraulic OÜ, Uue-Auna talu ja Wile Farm.

Kuigi formaadilt on Maamessi näol tegemist ennekõike erialainimeste pidupäevaga, siis oodatud on ka kõik pered. Messiprogramm on üles ehitatud selliselt, et tegevusi jagub igasse päeva. Osa saab võtta praktilistest seminaridest, vaadata näitusi, kaasa lüüa mitmesugustes võistlustes ning koos lastega jälgida Lottemaa etendusi. Messil asub ka suur loomade ala, kus saab näha lihaveiseid, kitsi, lambaid, alpakasid ja teisi loomi. Need, kes tulevad Maamessile otsima istikuid või sooviga talutooteid osta, ei pea ka tänavu tühjade kätega lahkuma.

Maamess avatakse külastajatele neljapäeval, 19. aprillil kell 10.

Maamessi osalejaid, ajakava ning skeeme näeb Maamessi kodulehelt www.maamess.ee.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background