PAMT-i kultuurisaade


(Maarit Nõmm)

Teemaks Järvamaa laulu- ja tantsupeo edasilükkumine ning Paide Muusika- ja Teatrimaja haikude kirjutamise üleskutse. Telefoniintervjuud laulu- ja tantsupeo idee ühe autori ja lavastaja Marika Kuusikuga ning PAMTi kultuurijuhi Mariliis Petersoniga.

Paide Teatri erisaade. Stuudios Paide Teatri juht Harri Ausmaa ning teatritrupi liikmed Ursel Tilk, Kirill Havanski, Johannes Richard Sepping ning Joosep Uus.

(Maarit Nõmm)

Saates intervjuu Paide Muusikakooli direktori Lauri Luguga, selgitamaks välja, kuidas on kulgenud muusikaõpe veebi kaudu. Kõneldakse ka PAMTi kultuurijuht Mariliis Petersoniga, kes uuris välja, kuidas kultuurisündmustest jätkuvalt osa saada ning kuidas kodus kultuuriga tegeleda.

(Maarit Nõmm)

Saates erinevatest majas toimuvatest kultuurisündmustest, saate teises pooles ringkäik PAMT-i maja peal koos Tiiu Saaristiga, kes rääkis huvitavaid lugusid maja ajaloost ja ruumidest.

(Maarit Nõmm)

(Maarit Nõmm)

Telefoniintervjuu Vanemuise kontserdimaja koolikontsertide produtsendi Ülle Lehtmäega. Räägitakse 9. märtsil Paidesse jõudvast muusikaprojektist „Teeme ise muusikat“.

Samuti võib võita kaks tasuta pääset 14. märtsil Sargveres toimuvale Zetode kontserdile.

(Maarit Nõmm)

Saates külas Paide linna eakateklubi Hämarik eestvedaja Eha Vessmann. Räägitakse klubi tegemistest ja eesseisvatest sündmustest. Saate lõpus, nagu ikka kultuuriteated.

(Maarit Nõmm)

Rakvere teatri dramaturg/lavastaja Urmas Lennuk räägib kolmest peagi Paidesse jõudvast etendusest.  Lisaks saates ka muid teatri-kontserdi-filmiuudiseid.

(Maarit Nõmm)

Saates muuhulgas intervjuu muusik Priit Aimlaga, kes räägib RO Estonia haridusprojektist “Orkestri mämg”, mis jõuab Paidesse 4.märtsil.Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background