Parimad kodanikualgatused saavad tunnustatud

SA Järvamaa Arenduskeskus ja MTÜ Kodukant Järvamaa kuulutasid välja avalikud konkursid, et selgitada välja Järvamaa tublimad kodanikualgatuses aastal 2018.

Konkursside eesmärgiks on rõhutada kodanikualgatuse tähtsust ühiskonnas ning tugevdada vabatahtliku tegutsemise traditsioone maakonnas, avaldada tublimatele avalikku tunnustust tulemusliku tegutsemise eest ning teavitada Järvamaa üldsust maa- ja külaelu olulisusest.

Parimaid tunnustatakse 6 kategoorias: aasta (tublim) vabatahtlik, aasta (parim) mittetulundusühing, hea algatus 2018, kogukonda toetav ettevõte ning aasta küla ja aasta sädeinimene.

Kandidaate võivad esitada nii omavalitsused, äriühingud, üksikisikud kui ka mittetulundusühingud. Ettepanekute esitamise tähtaeg on 24. oktoober. Üks isik või organisatsioon võib esitada ühte kategooriasse mitu kandidaati.

Aasta sädeinimese ja aasta küla ankeet tuleb saata Kodukant Järvamaa e-posti aadressile jarvamaakodukant@gmail.com. Aasta tublima vabatahtliku, parima mittetulundusühingu, hea algatuse ja kogukonda toetava ettevõtte kandidaate saab esitada vastava vormi kaudu.

Konkursi võitjad selgitab välja 5-liikmeline komisjon. Parimaid tunnustatakse 29. novembril toimuval Järvamaa kodanikuühiskonna teemapäeval.

Aasta küla 2018 ANKEET

Aasta sädeinimene 2018 ANKEET

Aasta (parim) mittetulundusühing – esita SIIT

Aasta (tublim) vabatahtlik – esita SIIT

Hea algatus 2018 – esita SIIT

Kogukonda toetav ettevõte – esita SIIT


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background