Petankimängijad lõpetasid Järvamaa seeriavõistluse

Teisipäeva õhtul toimus Järvamaa petanki seeriavõistluse viimane etapp Türil. Kohale oli tulnud taas 18 võistkonda.

V etapi parimad

Viiendal etapil olid parimad Enn Lehtpuu ja Anneli Suits Mäost, teiseks tulid Erki Valdmaa ja Egerd Valdmaa Türilt ning kolmanda koha mängisid välja Triin Randväli ja Kristo Randväli Paidest.

Seeriavõistluse üldarvestuses osales kokku 48 võistlejat. Viiest etapist läks arvesse neli parimat. 65 punktiga tunnistati parimateks Anne Sillamaa, Vallo Sillamaa ja Ilme Mägi Kärust. Teise koha saavutasid viimasel etapil suurepärase mängu teinud Enn Lehtpuu ja Anneli Suits Mäost 62 punktiga. Kolmas koht saavutati 57 punktiga, kus kahel võistkonnal oli ühepalju punkte. Parima selgitamiseks loeti kokku viie etapi punktid ja tunnistati kolmandaks Erki Valdmaa ja Egerd Valdmaa Türilt ning neljandaks Kalev Lillepea ja Olavi Nurmsalu Väätsalt.

Järvamaa petanki seeriavõistluse üldarvestuse parimad

 

Kuna sel aastal oli osalus väga suur, siis uuel aastal toimuvad seeriavõistluses suured muudatused. Võistlustel tuleb osaleda kolmekesi võistkonnana, praeguse kahese asemel. Lisaks saavad kõik punkte individuaalselt, mis võimaldab igal võistlusel vahetada kaaslaseid.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background