Politsei otsib Paide mänguväljakul juhtunu tunnistajaid

Politsei sai reede, 8. novembri õhtul teate, et üks Paides Lembitu pargi mänguväljakul olnud laps tundis atraktsioonidel mängimise järel kätel sügelus- ja kipitustunnet.

Nahaärritust põhjustas sinisel kausikujulisel minikarussellil turnimine, mis oli söövitava ainega üle valatud. Kaks atraktsioonil mänginud last pöördusid järgmisel päeval erakorralise meditsiini osakonda, kuna nende nahal olid kipitavad söövitusjäljed.

Paide politseijaoskonna juht Margus Toomsalu sõnul selgitati sündmuskoha vaatlusel ja kogutud tõendite uurimisel, et esialgsetel andmetel oli keegi tõenäoliselt pudeli kodukeemiat mänguväljaku atraktsioonil plahvatama pannud.

Toomsalu lisas, et seni kogutud info ei anna põhjust arvata, et keegi mänguväljakule mängima tulnud lastele tahtlikult halba soovinuks. Samas on selliste kodukeemiavahenditega mängimine mistahes kohas ohtlik ning paraku tekitas antud juhul mitmele lapsele kannatusi.

Toomsalu kinnitas, et päästjad reageerisid kiirelt ning puhastasid atraktsioonid korralikult ära, nii et kellelegi ohtu seal mängimisest enam ei ole.

Politsei alustas menetlust, et välja selgitada, kes sellise teo taga võiks olla. Seega palub politsei nendel, kes reede õhtupoolikul Lembitu pargi mänguväljakul või selle läheduses kahtlast tegevust või isikuid märkas, sellest teada anda.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background