Politseinikud pidasid Paides kinni perearstikeskuses meedikuid ähvardanud mehed. INTERVJUU!

Pilt on illustreeriv. Foto: Lääne prefektuur

Täna hommikul kella 10 ajal sai häirekeskus teate, et Paides Vee tänava perearstikeskusesse sisenesid kaks meest, kes ähvardasid relvataolise esemega asutuse töötajaid.

„Häirekeskus sai esialgu teate, et perearstikeskuses häirivad kaks meest tööd. Veidi hiljem lisandus sellele teade, et neil on kaasas relvataoline ese, millega nad keskuse töötajaid ähvardavad. Samuti ütlesid nad, et neil on kaasas pomm. Teatele reageerisid koheselt Paide politseinikud, kes pidasid agressiivsed joobetunnustega mehed kinni ja toimetasid jaoskonda,“ rääkis Paide patrullitalituse juht Halar Hallimäe.

„Ühel keskusesse sisenenud mehel oli kaasas relvataoline ese. Praeguseks oleme välja selgitanud, et tegu oli mängupüstoliga. Samuti tegid politseinikud kindlaks, et mingit lõhkeseadeldist meestel kaasas ei olnud,“ sõnas Hallimäe.

„Taolisele ärevale teatele reageerime alati täiendatud jõududega, et teha kiiresti ja kõik selleks, et oht kõrvaldada ja tagada inimeste turvalisus. Oleme praeguseks välja selgitanud, et meeste sellise tegevuse eesmärk oli saada psühhiaatri vastuvõtule,“ lisas Hallimäe.

Juhtunu suhtes alustati kriminaalmenetlus avaliku korra rikkumise paragrahvi alusel.

Kuula Mati Palmeti intervjuud Vee tänava perearstikeskuse omaniku Ingrid Aldiga:

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background