Politseinikud sundpeatasid peatumismärguannet eiranud mootorratturi. FOTOD!

Foto: Kaspar Pokk/Kanal 2

Politseinikud peatasid reede pärastlõunal Särevere alevikus mootorratturi, kes eiras talle antud peatumismärguannet.

Mootorratas Honda jäi Paide patrullpolitseinikele silma, kuna selle välimus tekitas politseinikes kahtluse, et ratas pole tehniliselt korras. Politseinikud andsid mootorratturile Türi-Arkma maanteel peatumismärguande, millele juht ei reageerinud ja patrull asus ratturile järele sõitma.

Särevere alevikus Aia tänava juures oleval haljasalal otsustati rattur peatuma sundida, keerates talle politseisõidukiga ette. Sõidukiirused ei olnud suured ja mõlemad sõidukid said peatamise käigus väiksemaid kahjustusi.

Juhi kontrollimisel selgus, et tegemist on 18-aastase juhtimisõiguseta noormehega, keda on varem kaks korda karistatud autoga juhtimisõiguseta sõitmise eest.

Paide politseijaoskonna välijuht Raimond Innos ütles, et tal on kahju näha nii hoolimatut liikluskäitumist. Politsei peatumismärguande peale tuleb igal juhul seisma jääda. Mööda linnatänavaid politsei eest põgenedes seatakse ohtu ka kõik teised liiklejad.

18-aastane noormees peeti kahtlustatavana kinni ja tema suhtes alustati kriminaalmenetlus sõiduki süstemaatilise juhtimise eest juhtimisõiguseta.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background