Põllumajandusamet läks regionaalsele juhtimisele

Põllumajandusameti 12 maakonnakeskusest sai 4 regiooni, kuid kõik senised esindused klientide teenindamiseks jäävad alles.

Põllumajandusameti peadirektor Egon Palts ütles, et ümberkorralduste eesmärk on muuta juhtimine efektiivsemaks. Senised 12 maakonnakeskust on teinud väga head tööd, kuid koondades juhtimise nelja regiooni, on võimalus astuda järgmine samm oma teenuste efektiivsuse ja kvaliteedi tõstmisel.

Põllumajandusameti Põhja regiooni juhib Raplas Imbi Silde ja ameti esindused asuvad Sakus, Paides, Tallinnas ja Raplas. Lõuna regiooni juhib Viljandis Aivar Kustavus ja esindused on Põlvas, Valgas, Viljandis ja Võrus. Ida regiooni juhib Jõgeval Lauri Kirs ja esindused on Jõgeval, Tartus, Jõhvis ja Rakveres. Lääne regiooni juhib Kuressaares Taavi Kand ja Põllumajandusameti esindused on Kärdlas, Haapsalus, Pärnus ja Kuressaares.

Peadirektor Egon Palts lisas, et uute regioonijuhtide ülesandeks on tagada klientidele kiire ja kvaliteetne teenus üle kogu Eesti, samuti selleks vajaliku info vahetamine ja ressursside parem paigutus ning seeläbi Eesti toidusektori arengule kaasa aitamine.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background