Pop-up jooga jõuab viide Järvamaa tallu

14. juulil saab alguse üle-eestiline joogatuur, mille algatajaks on Ananda joogaklubi ehk pop-up jooga. Viis nädalat kestev joogatuur tutvustab sedakorda Eestimaa talusid ning pakub osalejatele igas talus ainulaadset programmi.

Joogatuuri eesmärk on pakkuda huvilistele võimalust tutvuda joogaga ning ühendada jooga maaelu, kultuuri ja spordiga. “Jooga on nii vaimne kui füüsiline praktika, mis on hea vahend keha ja meele tasakaalu loomiseks. Joogaga saab treenida keha tugevaks, luua rahu endasse ning see annab sulle head vahendid, mida kasutada igapäevaelus mõtete korrastamiseks,” ütleb pop-up jooga eestvedaja Kristi Kirss. “Tuurile ootame nii inimesi, kes on joogaga juba tuttavad kui ka alustajaid. Tuur on hea võimalus tutvuda jooga mitmekülgsete võimalustega,” lisab Kirss.

Pop-up jooga suvetuur külastab seitset maakonda, millele võib huviliste jätkumise korral tulla lisa. Kokku 16 erinevas talus saavad osalejad kogeda peale jooga ka talutuure, zumbat, kultuuriprogramme, matkasid ning keha ja meele töötubasid. Olenevalt talude tegevusalast saab tutvuda ka alpakadega, lammastega, faasanitega ning talutoodete, teede ja taimedega.

“Kõige rohkem külastame tuuri raames Järvamaad ja Lääne-Virumaad, aga meie tuur jõuab ka Pärnumaale, Läänemaale, Lõuna-Eestisse Setomaale, Saaremaale ja Harjumaale. Tuur toimub koostöös mitmete joogaõpetajatega, seega on see ka hea võimalus leida endale enda õpetaja.”

Järvamaal oodatakse huvilisi:

15.juulil Koeru lähistel Abaja külas Väe talus

27.juulil Wile Alpaca Farmis Poakal

31.juulil Anni talus Peetris

3.augustil Kassiaru talus Albu vallas Vetepere külas

6.augustil Kubja ürditalus Karinul.

Rohkem infot joogatuuri kohta leiab pop-up jooga Facebooki lehelt.

 

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background