Presidendi algatus saab järje

President Kersti Kaljulaid kutsub taas kõiki üles täna õhtul kell 20:00 seisma oma koduaknale, süütama telefoni tagaküljel tulukese või taskulambi ning sellega 2 minutit aknal lehvitama.

Nii saab avaldada toetust kõigile neile, kes päevast päeva eesliinil töötades hoiavad ühiskonna vereringe töös. Lehvitamisega saab ka näidata, et hoolime ja meile läheb korda, kuidas naabril, oma tänava ja hoovi inimestel läheb.

President lisas, et oleme kriisis, milletaolist keegi pole veel kogenud. Et me ühiskonnana sellest võimalikult valutult läbi tuleksime, ei piisa kriisikomisjonide otsustest, ametnike soovitustest ja korraldustest, vaid igaüks saab ja peab panustama. Iga inimese panus on erinev, ent ühtviisi vajalik, alustades sotsiaalse lävimise vähendamisest ning vanematele ja vanemaealistele sugulastele helistamisest.

Ettevõtmine annab võimaluse avaldada toetust neile sadadele ja tuhandetele inimestele, kes iga päev pingutavad oma tervisega riskides, et ühiskond toimiks ja elutähtsad teenused töötaksid – meedikud, lasteaedade töötajad, häirekeskuse inimesed, bussijuhid, poemüüjad, toidukullerid ja paljud teised.

Kersti Kaljulaid palub akendel tulukesi nähes ka pilti teha ja postitada fotod või videod teemaviitega #LehvitaSestHoolid.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background