Raadio saab 1. septembril 25 aastaseks. Mis toimub?

Kuma raadio/Kesk-Eesti Tre raadio 25. Sünnipäeva pidu peetakse taas koos Paide linna, Paide Muusika- ja Teatrimaja ning Paide E-Piim Spordihalli ühiste jõududega.  Nii tuleb kokku ettevõtmine, mis kokku kestab 16 tundi ning pakub meelelahutust kõigile.

Kell 10 alustab suur laat  Paide Muusika- ja Teatrimaja platsil, kell 11 kuulutatakse suur pidu avatuks, millele järgnevad etteasted Paide teatri, Paide Muusikakooli ja huviringide poolt.

Umbes kell 12.30 tasub oodata päeva kõige vaatemängulisemat osa – tavatutes olukordades pannakse kohale kohale saabunud tipp-poliitikud. Oodata on kõige populaarsemate poliitikute osalemist. Võidavad kõik, kaotajaid ei ole ja nalja saab palju.

Kell 13 järgneb veel tund kontserti balletitrupi ja Linnaorkestri  osalusega. Võimalikud üllatused.

Kell 14 vaikivad muusad ja mürinal saabub tsikliparaad.

Kell 14.10 annab kontserdi ansambel Tänatehtu, solistiks kunagi Kuma raadio saatejuhikonkursil 2. koha saanud ja mõnda aega isegi eetris tegutsenud Jaanes Partsioja.

Kell 15 algab vaatemänguline ja ülimalt kõrgetasemeline rammumeeste võistlus Kesk-Eesti Vägilane. Kohal on vähemalt nelja riigi tipud ning tiitli Eestisse jätmiseks on vaja kindlasti kõikide toetajate ergutushääli!

Orienteeruvalt kell 17.30 on Kesk-Eesti Vägilane selgunud ning tegevus kandub edasi Paide E-Piim Spordihalli.

PIDU E-PIIM SPORDIHALLIS ALGUSEGA KELL 18

Eesti ühes moodsamas ja väga hea akustikaga spordihallis seatakse pidu üles möödunud aastal palju kiitvaid hinnanguid saanud kombel – hubaseks kujundatud peosaal pikkade laudade, erinevate baaride ja toidukohtadega. Koos tribüünidega on istekohti  ligi 1000 inimesele.

Esimese ettevõtmisena selgitatakse seal kell 18.30 algavas finaalis Kesk-Eesti Rahvavägilane, kelleks võib saada ükskõik kes, sest professionaalsetel tegijatel pole lubatud siin osaleda. Finaali pääsemiseks tuleb oma rammu näidata juba päevasel väliüritusel. Täpsemaks infoks jälgige reklaami!

Edasi läheb pidu 90-ndate legendaarse DJ Arno Kuke videodisko saatel ning vaheldumisi muusikaga jätkuvad humoorikad mängud, milles söakamad tegelased saavad hea õnne korral auhindu võita, aga kogu saal kindlasti korralikult naerda.

Kell 20 astub lavale iginoor KULDNE TRIO oma hittidega läbi nelja aastakümne.

Kell 22 alustab kontserdiga SMILERS.

Kohe pärast Smilersi kontserti naaseb lavale Kuldne Trio, et 90-ndate rajude lugudega pidu lõplikult käima tõmmata. Pärast südaööd tuleb aga oma lugudega kuulajate ette RENATE.

Kogu peolaeva juhib kogenud kapten  DJ Arno Kukk, aga mitte ainult – aeg ajalt astuvad helipuldi taha Kuma raadio ja Kesk-Eesti Tre raadio DJ-d läbi aegade, Janno Lehemetsast Sander Paalpereni.

Kui kõik läheb plaanipäraselt, on võimalik, et õnnestub pidu peatada juba kell 3 öösel.

PILETID

Päevased ettevõtmised on kõigile tasuta, õhtusele peole on vaja piletit. Kindlasti tasub see osta eelmüügist, sest nagu ikka – kohapeal on kallim. Eriti kasulik on see pensionäridele, sest neile on eelmüügipilet vaid 8 eurot. Pileteid peole saab soetada SIIN!

VEEL PÕNEVAT

Kindlasti võib näha ringi liikumas põnevaid vanu tuttavaid, sest raadiorahvas kutsub selleks õhtuks kokku kõik Kuma raadio/Kesk-Eesti Tre raadio tegijad läbi veerandsaja tegevusaasta, kellest mõnigi pole ammu enam vanas kodulinnas käinud.

Lisainfot saab lugeda SIIT!

 

Suure rahvapeo kohta saab uudiseid lugeda:

Raadio sünnipäeval selgub Kesk-Eesti Vägilane

Muusika-ja Teatrimaja avab raadio sünnipäeval oma hooaja

Raadio sünnipäeva päev pakub ohtralt tegevusi

Raadio sünnipäev toob kokku endised raadiohääled

Raadio sünnipäeval toimub rammumehe rahvaala

90-ndate Eesti diskolegend esineb raadio sünnipäeval

Suur Rahvapidu tuleb taas Oktoerfesti-stiilis

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background