Raadio sünnipäev toob kokku endised raadiohääled

Fotod: arhiiv

1. septembril tähistatakse nüüdseks Kesk-Eesti tre raadio nime all tegutseva Kuma raadio 25. sünnipäeva. Ettevõtmine toimub koostöös heade partnerite – Paide linna, hooaega avava Paide Muusika- ja Teatrimaja ja Paide E-Piim Spordihalliga. Päevase osa naelaks on kindlasti aukartustäratava osavõtjaskonnaga rahvusvaheline rammumeeste võistlus, õhtusel Suurel Rahvapeol annavad tooni Smilers ja Kuldne Trio.

Suurele peole on aukülalistena kutsutud kõik, kes kunagi Kuma raadios pikemat või lühemat aega tegutsenud. Neid inimesi on kokku üle 60! Mõnda väga populaarset tegijat praeguseks võib-olla enamus järvamaalasi isegi enam ei mäleta nagu näiteks väga hea muusikamaitsega Üllar Kärt, oma soovisaatega noorte tüdrukute suureks lemmikuks tõusnud Olavi Sõmermaa või algkoosseisu pesamuna, hiljem ärimaailmas laineid löönud  Alo Lillepea. Paljud on leidnud endale aastatega teised tegevusalad, kuid väga pikk on ka nende rida, kes hiljem mujal meediatööd jätkanud nagu Olev Kenk, Kaspar, Pokk, Robert Rool, Bert Järvet.

Praeguseks on juba enamus kutsututest kinnitanud oma saabumist, kuid kahjuks on neidki, kelle kontakte pole õnnestunud välja selgitada ja arvestades seda, kuidas nimekirja on pidevalt lisandunud nimesid, on täitsa võimalik, et mõned tegijad pole kokkukutsujatele meenunud.

Sellepärast on palve, et kui keegi Kuma raadios mingil perioodil tegutsenutest pole saanud kutset sünnipäevale, andke endast kindlasti märku meiliaadressil mati@kuma.ee.

 

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background