Raadio sünnipäeva päev pakub ohtralt tegevusi

Kuma raadio/Kesk-Eesti Tre raadio 25. Sünnipäeva pidu peetakse taas koos Paide linna, Paide Muusika- ja Teatrimaja ning Paide E-Piim Spordihalli ühiste jõududega, laupäeval, 1. septembril.  Nii tuleb kokku ettevõtmine, mis kokku kestab 16 tundi ning pakub meelelahutust kõigile.

Päeva jooksul pakuvad põnevaid tegevusi koostööpartnerid ja erinevad linna allasutused. Kohal on Järvamaa Keskraamatukogu, Paide Huvikeskus teeb näomaalinguid, saab osaleda õnneloosis, meisterdada ja joonistada molbertitele.

Telgist võib leida veel üllatusi; SA Ajakeskus Wittenstein/Järvamaa muuseum on samuti end tutvustamas ning Paide Avatud Noortekestus toob välja tõukerattad ja tasakaaluliikurid ning lisaks noortekat tutvustavad materjalid.

Sportliku meelelahutuse eest hoolitsevad KK7 sopsuvõistlusega, jalgpall ja Paide Linnameeskond, maadlusklubi ja kiiking, kes on julgem saab kiikuda üle võlli. Raadio pakub omaltpoolt erinevaid põnevaid mänge ja võistlusi.

Kaido Kirikmäe tutvustab  1. septembril uue Muusikakooli teemat, mis alustab sügisest tegevust Paide Muusika- ja Teatrimajas.

Lastealal saavad lapsed sõita Polli loomaaia poniga ning näha veel mõnd looma. Viru Batuudid toovad kohale lastele elektriautod, zorb pallid ja batuudid. Lisaks kohal UFO Bumper car, Bumper boats ja veepallid. Proovida saab kostüüme ja peakatteid, milles on võimalik ümberkehastuda ja teha ka pilte. Lastenurgas saab joonistada, meisterdada ka kõige pisematega.

Võimalik, et toimub ka  väike giidituur Paide linnas.

Kindlasti on kohal ka toitlustajad, nii et soe toit on tagatud. Ka memmed on oma kohvikuga väljas. Avatud on Muusika- ja Teatrimaja kohvik majas sees.

Majas saab vaadata ka näituseid, osa saab võtta näidistundidest ning õhtul on kinod.

Koostööpartneritest on tulemas oma üritusi tutvustama Ugala Teater, õhuakrobaadid “Igavikulisest õhtusöögist” ning Rahvusooper Estonia.

Toimub rammumehe võistlus “Kesk-Eesti vägilane”, võistlus VIPidele ning tsikliparaad.

Lisaks on maja kõrval suur sügislaat, kust osta saab aiasaadusi, toidu-, käsitöö- ja tööstuskaupu.

Osta saab õnneloosi, kus auhinnad väga ahvatlevad, ning soodsamalt uue hooaja ürituste pileteid. Kiiremaks teenindamiseks avatud 2 kassat – maja ees ja sees.

Päev algab laupäeval, 1. septembril kell 10 laadaga, kell 11 kultuuriprogrammiga, mis läheb üle sujuvalt Kesk-Eesti TRE raadio sünnipäevaks ja lõppeb öötundidel.

Täpsemat infot ajakava, platsi plaani ja osalejate kohta tasub jälgida www.pamt.ee, Paide Muusika- ja Teatrimaja FB lehelt ning Kesk-Eesti TRE raadio kanalitest SIIN!  ja SIIT! 

 

PIDU E-PIIM SPORDIHALLIS ALGUSEGA KELL 18

Eesti ühes moodsamas ja väga hea akustikaga spordihallis seatakse pidu üles möödunud aastal palju kiitvaid hinnanguid saanud kombel – hubaseks kujundatud peosaal pikkade laudade, erinevate baaride ja toidukohtadega. Koos tribüünidega on istekohti  ligi 1000 inimesele.

Esimese ettevõtmisena selgitatakse seal kell 18.30 algavas finaalis Kesk-Eesti Rahvavägilane, kelleks võib saada ükskõik kes, sest professionaalsetel tegijatel pole lubatud siin osaleda. Finaali pääsemiseks tuleb oma rammu näidata juba päevasel väliüritusel. Täpsemaks infoks jälgige reklaami!

Edasi läheb pidu 90-ndate legendaarse DJ Arno Kuke videodisko saatel ning vaheldumisi muusikaga jätkuvad humoorikad mängud, milles söakamad tegelased saavad hea õnne korral auhindu võita, aga kogu saal kindlasti korralikult naerda.

Kell 20 astub lavale iginoor KULDNE TRIO oma hittidega läbi nelja aastakümne.

Kell 22 alustab kontserdiga SMILERS.

Kohe pärast Smilersi kontserti naaseb lavale Kuldne Trio, et 90-ndate rajude lugudega pidu lõplikult käima tõmmata. Pärast südaööd tuleb aga oma lugudega kuulajate ette RENATE.

Kogu peolaeva juhib kogenud kapten  DJ Arno Kukk, aga mitte ainult – aeg ajalt astuvad helipuldi taha Kuma raadio ja Kesk-Eesti Tre raadio DJ-d läbi aegade, Janno Lehemetsast Sander Paalpereni.

Kui kõik läheb plaanipäraselt, on võimalik, et õnnestub pidu peatada juba kell 3 öösel.

PILETID

Päevased ettevõtmised on kõigile tasuta, õhtusele peole on vaja piletit. Kindlasti tasub see osta eelmüügist, sest nagu ikka – kohapeal on kallim. Eriti kasulik on see pensionäridele, sest neile on eelmüügipilet vaid 8 eurot. Pileteid peole saab soetada SIIN!

VEEL PÕNEVAT

Kindlasti võib näha ringi liikumas põnevaid vanu tuttavaid, sest raadiorahvas kutsub selleks õhtuks kokku kõik Kuma raadio/Kesk-Eesti Tre raadio tegijad läbi veerandsaja tegevusaasta, kellest mõnigi pole ammu enam vanas kodulinnas käinud.

Lisainfot saab lugeda SIIT!

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background