Raadio sünnipäeva perepäev – batuudid, zorbid, minifarm, 7-meetrine paat ja „Onu Volli“

Raadio sünnipäeva Suurele Rahvapeole eelneva perepäeva kava on muutnud nii tihedaks, et kohalesaabunutel on päris keeruline kõikidest atraktsioonidest osa saada.

Tasuta on kõigile kasutamiseks aegade suurim batuudipark, mille kulud tasub laste eest Paide mänguasjakauplus Pöialpoiss. Loomulikult on tasuta ka kõikvõimalikud mängud ja võistlused: Hydroscandi mutritesobitamine, Paide Kaubakeskuse moeshow, Esvika pika kõrrega joomine, Türi Kaubamaja discgolf, Paide Kunstikooli läbi klaasi joonistamine, Paide Ehitustarvete kruvikeeramisvõistlus, Türi Ehitustarvete torniladumine, Paide Maksimarketi arvelauaga arvutamine, Servisauto joajuhtimine survepesuriga, Paide Kaubamaja õngitsemisvõistlus, Paide Majatarvete duell köögikaaluga ja veel palju muudki huvitavat.

Kohale saabuvad ka mõned atraktsioonid, mille eest korraldajad väikest tasu küsivad: näiteks 7 meetri pikkune paadikujuline kiik, lõbus ja fantaasiale palju võimalusi pakkuv minifarm, zorb-pallid ja jõumeestele Onu Volli käesurumishaamer.

Perepäev algab kell 17 tsikliparaadiga, misjärel valitakse ägedaim tsikkel ning samaaegselt algavad ka kõik meelelahutused.

Kes plaanib järgnevale peole jääda ja pole eelmüügist veel piletit ostnud, saab seda teha kohapeal (tõsi küll, eelmüügist on soodsam). Samuti saavad paidelased kohe saabumisel endale kindlustada koha ööbussis.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background