Raadio sünnipäeva tasuta perepidu- tsiklid, batuudid, auhinnamängud- 3 tundi nalja ja põnevust kogu perele!

Raadio sünnipäeva aitavad seekord korralikult tähistada tuntud möllubändid Meie Mees ja Hellad veled koos poprokkaritega ansamblist The Sound. Enne tralli Veskisilla tantsuhallis on aga kolme tunni vältel käimas tasuta perepidu kõigile.

26-ndat sünnipäeva tähistava Kesk-Eesti Tre raadio perepidu Veskisillal algab kell 17 traditsioonilise tsikliparaadiga, millele järgneb kohapeal tsiklite näitus ja vingeima sõiduriista valimine publiku poolt.

Samuti on traditsiooniks erinevad võistlused ja mängud, millest mõned olnud kavas kõikidel sünnipäevadel läbi veerand sajandi nagu näiteks joonejooks, mõned kinnistunud viimastel aastatel nagu diskgolf, Esvika pika kõrrega joomine ja Stiki autoremondi korraldatav auto rattavahetus. Mõned aga päris uued nagu Paide Kunstikooli poolt väljapakutav läbi klaasi portreede joonistamine.

Praeguseks on teada üle kümne ala, mis pakuvad põnevust osalejatele ja rohkelt lõbu pealtvaatajatele. Taas toimub Paide Kaubakeskuse moeshow, milles osalejad peavad olema valmis kompleksivabalt selga ajama iga riidehilbu, mis loos neile määrab.  Paide Ehitustarvete lipu all proovitakse jõudu kruvide paku sisse keeramisel, Türi Ehitustarvete mäng paneb kaalule oskused ilma tsemendita torni ehitamises, Espaki auhinna saab võita hüppenööriga hüppamises, Maksimarketi auhindadele võisteldakse arvelaual arvutamises. Servisauto pesula küürib seest ja väljast säravaks selle võistleja auto, kes kõige osavamalt survepesuriga ringi käib. Osav õngemees saab Paide Kaubamajalt kadedakstegeva spinningukomplekti.  Kuidas on lood silmamõõdu ja kaalutajumisega, saab kontrollida Paide Majatarvete kaupluse köögikaaluga duelli pidades. Täpseim saab kaalu lõpuks endale. Võistlusalasid lisandub iga päev ning sellel nädalavahetusel antakse ka Kesk-Eesti Tre raadio Facebooki lehe külastajatele võimalus valiku tegemisel kaasa lüüa.

Kõige noorematele pidulistele toob mänguasjakaupluste kett Pöialpoiss kohale suurima batuudipargi, mis Veskisillas kunagi üles seatud. Uhkeks teeb seegi, et batuudid pärinevad hiljuti edukalt batuudilaenutusega tegelema hakanud Türi noorelt ettevõtjalt Kaspar Aarelt. Omapoolse väljakutse on lubanud teha ka populaarne Türi elamuspark.

Kell 20 aga hakkab tantsuhallist kostma muusikat, mis peaks järgneva 7 tundi kestva peoga kustutama vastupidavaimagi pidulise tantsujanu. Peopilet on mõistlik osta Piletilevist, tuleb odavam. Vaid need, kel eluaastaid alla 18, kuid ikkagi tahavad peol osaleda, saavad kohapeal sooduspileti, mis on kehtiv kuni kella 23-ni.

 


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background