Raadio sünnipäeval saab tasuta pääsme jalgpallimängule kus võib võita 1000 eurot!

Pühapäevasel Paide Linnameeskonna kodumängul FC Floraga võib keegi publikust võita 1000 eurot sularaha. Ainus tingimus on, et sünniks publikurekord ja kohale tuleks 1000 pealtvaatajat.

Jalgpallimängu külastamine pole kallis lõbu, pilet maksab vaid 3 eurot, kuid pühapäevasele mängule on rohkesti võimalusi saada vabapääse. Tasuta sissepääsu pileti saab kaasa võtta Paide Maksimarketi kassadest, Türi Konsumist, Väätsa ja Aravete A&O kauplustest, PAMT-i kassast, Järva-Jaani Olerexist ja muidugi Kesk-Eesti Tre raadio sünnipäevalt.

FC Flora on ainus meistriliiga klubi, kellelt Paide Linnameeskond pole sel hooajal veel ühtegi punkti võtnud. Nüüd, loodetavasti 1000-pealise toetajaskonna kaasabil, osutub see võimalikuks. Selleks annab lootust fakt, et senine publikurekord sündis samuti mängus FC Floraga aasta tagasi kui 636 pealtvaataja ees tuli linnameeskond kaotusest välja ja viigistas 3:3.

Paide Linnameeskonnal on sel aastal läinud väga hästi, ollakse esikolmikus. See on meeskonna ajaloo parim positsioon. Kui lisada siia teadmine, et seekord läheb 1000 pealtvaataja piiri ületamisel keegi mängult koju 1000 eurot rikkamana, tundub publikurekordi saavutamine täiesti võimalik.

Paide Linnameeskonna ja FC Flora vaheline kohtumine algab linnastaadionil sellel pühapäeval algusega kell 15.00.

Uuri sündmuse kohta lisa Paide Linnameeskonna Facebookist

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background