Raadio sünnipäevapeole eelneb lõbus perepäev

Kohaliku raadio sünnipäevade 26 aasta pikkuses traditsioonis on omal kohal olnud toredad võistlused ja meelelahutus, mis annab võimaluse terve perega kodust välja tulla.

Seekord algab raadio sünnipäev  laupäeval, 31. augustil Veskisillal kell 17.

Müriseva avaakordi annab tsikliparaad, mis pärast mõlema Järvamaa linna läbimist täpsel kell 17 Veskisillale saabub. Seekord on võimalus tsikleid ka lähemalt uudistada, sest kõige vingemad jäävad neist kaheks tunniks platsile, et osaleda tsiklite iludusvõistlusel. Võitja selgitavad välja perepäeva külastajad ning teda ootab auhind.

Laste jaoks seatakse üles batuudid, mille kasutamine on tasuta. Selle panuse annab Türi ettevõtja Kaspar Aare, kelle batuudid on kiiresti saanud populaarseks üle kogu Eesti. Erinevaid osavusmänge on rohkemgi kui viimastel aastatel tavaks saanud , kokku paarikümne ringis ja kõik need toimuvad kolme tunni jooksul. Tänu sellele on ettevõtmine tempokas ja hoogne ning võimalust igavust tunda ei anta kellelegi. Perepäev on tasuta sissepääsuga ning lisaks on enamusele võistlustele ettevõtjate poolt välja pandud toredad auhinnad.

Kõige suurem muudatus on sünnipäevapeo tavapärasest hilisem algus, aga see on juba aja nõue. Kui kunagi oli tore kui pere terve päev ja täiskasvanute jaoks ka järgnev öö oli ühe üritusega ära täidetud, siis praegusel ajal tahavad inimesed ühest nädalavahetusest rohkem saada, mitmetesse kohtadesse jõuda ning enam kui ööpäeva pikkuseks venitatud pidu selleks eriti võimalust ei jäta. Koos öise peoga kestab seekordki sünnipäev kokku 10 tundi, kuid suurem osa päevast jääb peredel muude tegevuste jaoks.

Perepäevale järgnev pidu toob lavale legendaarse ansambli Meie Mees, tuntud rahvabändi Hellad Velled ja äsja tervelt kuus nädalat Muusikaplaneedi edetabelit juhtinud eestikeelset pop-rocki esitav The Sound. Suur Rahvapidu saab alguse kell 20 ja kestab kuni kella 3-ni öösel. Kui perepäev on tasuta, siis peole tuleb pilet osta. Mõistlik on teha seda Piletilevi eelmüügist, sest seal maksab peopilet vaid 13 eurot. Alaealistele, kes peavad peolt kell 23 lahkuma ning kuulama seda edasi Kesk-Eesti Tre raadio otseülekandes, müüakse kohapeal ka alaealiste sooduspiletit.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background