Raadio sünnipäevapidu peetakse Veski-Sillal

Aeg-ajalt toimumispaika muutev Kesk-Eesti Tre Raadio/Kuma Raadio sünnipäevapidu peetakse seekord taas Veski-Sillal ja kuupäevaks on 31. august.

Veski-Sillal pidutsemise üheks põhjuseks on asjaolu, et Paide Muusika- ja Teatrimaja senisel kujul hooaja avalööki sel korral ei korralda ning oht, et peolised peavad kahe linna vahet sõitma, jääb ära. Teisalt on paljudel nostalgia vanade mõnusate Veski-Silla pidude järele, mida näitas ka talvine Tre Raadio aastalõpupidu, kus piduliste hulk ühte Kesk-Eesti suuremasse peosaali vaevu ära mahtus.

Seekordne pidu tuleb hea tuju märgi all ning meedia vallutanud poliitilised pinged, majandusmured, kius ja hala jäävad ukse taha. Esinema on palutud kaks menukamat peobändi, kelle repertuaarist minoorseid laule väga leida ei ole – legendaarne väsimatu möllubänd Meie Mees, kellele keskööl tulevad hingetõmmet pakkuma Hellad Velled. Vanade peohuntide mürgeldamist täiendab suurepäraselt kolmas esineja: noor, kuid juba märkimisväärset edu saavutanud ansambel The Sound, mille repertuaar koosneb valdavalt eestikeelsest pop-rokist.

Kuna tähistatakse kohaliku raadio 26. sünnipäeva, siis pole vähetähtis ka see, et kahe esineja juhtfiguurid – Meie Mehe vedaja Emil „Piilu“ Oja ning The Soundi laulja-laululooja Steven Kopliste – on Järvamaalt pärit.

Suurele tantsumöllule eelneb perepäev, kuhu praeguste plaanide kohaselt on tulemas seni suurim Järvamaal üles pandud batuudipark, suurejooneline tsikliparaad sellele järgneva näitusega, kus külastajad valivad käesoleva suve vingeima tsikli, ja kümned auhinnamängud.

Meelelahutust peaks jaguma ka neile, kes ise väga võistlustest osa võtma ei kipu, sest enamasti on mängud-võistlused üsna naljakad ning toimuvat veavad kogenud meelelahutajad.

Tegevus algab kell 17 ja kestab suure peo alguseni ehk kella 20ni. Nii saavad need, kellel plaanis peole jääda, oma aega paremini planeerida ning sünnipäevapeo sündmused ei valluta ajagraafikust kogu päeva. Ainus piirang, millega peolejääjatel tuleb arvestada, on see, et alaealised peavad kell 23 lahkuma, kuna nii nõuab seadus.

Küll on aga sissepääs kuni 12-aastastele tasuta ning sellest vanusepiirist ülespoole jäävatele alaealistele on väga soodsa hinnaga piletid, mis kompenseerivad asjaolu, et pöörase tantsumöllu lõputunde tuleb neil Kesk-Eesti Tre Raadio otseülekandest kuulata.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background