Rahvakultuuri Keskus esitas lugemisväljakutse

Väljakutse 11×11 autor, jutuvestja Piret Päär. Foto: Rahvakultuuri Keskus

Rahvakultuuri Keskus esitas eile lugemise väljakutse, mille raames tuleb 11 kuu jooksul läbi lugeda 11 eesti rahvajuttude kogumikku.

Lugemise väljakutse 11×11 tähendab seda, et Rahvakultuuri Keskuse jutukool avaldab iga kuu 11. kuupäeval ühe eesti rahvajuttude raamatu pealkirja. See kogumik jääb n-ö kuu raamatuks – lugemiseks, avastamiseks, üle lugemiseks või jutustamiseks. Suvekuudel lisatakse veel mõned kohapärimuse raamatud.

Väljakutse esimene raamat on „Marjakobar ja teisi setu muinasjutte“, mille esimene kogumik ilmus 1959. ja viimane 2016. aastal.

Kõik, kes soovivad lugemise väljakutses osaleda, peaksid ennast registreerima e-posti aadressil valjakutse11x11@gmail.com.

Raamatu „Marjakobar ja teisi setu muinasjutte“ tagasisidet ootab Rahvakultuuri Keskuse jutukool hiljemalt 5. veebruariks juba eelpool mainitud e-posti aadressile.

Kõikide kirjutajate vahel loositakse välja ka kingitusi, mille panevad välja Rahvakultuuri Keskus, Eesti Kirjandusmuuseum ja MTÜ Jutumaja.

Täpsemat infot jagab suulise pärandi spetsialist ja jutuvestja Piret Päär e-posti aadressil piret.paar@rahvakultuur.ee või telefonil 58605191.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background