Rahvavollesarjale pandi punkt

Foto: Eva Männigo

Kolm kuud Väätsa rannavolleväljakutel toimunud Pehme Sisustus rahvavollesari sai reede õhtul vesise lõpu.

Kogu suve vältel pääseti pea 100% vihmast, kuid reedesel kohtumisel olid taevakraanid valla. Vaatamata kehvale ilmale kogunes kokku 48 mängijat, kellest moodustati 16 võistkonda, millest omakorda moodustati 2 ülimalt pingelist alagruppi, kust edasi kohamängudele pääses mõlema alagrupi 5 paremat.

Viimase etapi parimad olid Kaimar Männigo, Jaanika Kamar ja Mari Tool, teise koha saavutasid Joonas Liik, Margit Reinmets ja Robin Randrüüt ning kolmandaks tulid Kristofer Virkoja, Kristjan Kivisaar ja Karmo Ojasaar.

Jackpot-mängus oli seekord õnnelik Riko-Tepo Teppan.

Vollesarja korraldaja Ilmar Mõttus ütles, et kokkuvõttes kujunes hooaeg igati vägevaks. Sarjas mängiti 14 etappi, millest võttis osa 119 erinevat mängijat, neist 92 meest ja 27 naist. Neli mängijat – Eva Männigo, Irene Virkoja, Eduard Mäits ja Kristofer Virkoja – osales kõikidel etappidel. Sarja vanim mängija oli Taivo Kivimäe sünniaastaga 1959 ja noorim Robin Randrüüt sünniaastaga 2006.

Lisaks järvalastele oli osalejaid ka Tallinnast, Kohilast, Tartust, Viljandist ja Jõhvist. Vähemalt ühel etapil sai võidurõõmu maitsta 34 mängijat. Kõige rohkem osalejaid ühest perest oli perekond Virkojal, kes pidevalt neljakesi rahvavolle etappidel osalesid.

Üldarvestuses osutusid meestest parimateks Kaimar Männigo, Kristofer Virkoja, Hannes Aasavelt, Veiko Natus, Robin Randrüüt ja Eduard Mäits. Naistest olid parimad Margit Reinmets, Mari Tool, Elizabeth Lindjärv, Irene Virkoja, Jaanika Kamar ja Eva Männigo.

Ilmar Mõttus lisas, et nüüd on rahvavollesarjas kuu pausi, misjärel alustatakse sisevõrkpallisarjaga.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background