Rattamatk viib Türi voorestikku avastama

Türi Spordiklubide Liit ja Orienteerumisklubi JOKA kutsuvad 1.-3. maini liikumishuvilisi kevadisele rattamatkale, mis viib ratturid Türi valla kõrgemate voorte juurde.

Igaühel on võimalus rada läbida iseseisvalt, vältides kogunemist ja järgides kehtestatud reegleid.

Matkateel on 12 kontrollpunkti ja selle kogupikkuseks 35 kilomeetrit. Igal kontrollpunktil on oma tunnustäht, millest saab kokku matka tunnussõna. Korraldajad soovitavad läbida vähemalt 6 kontrollpunkti, nende seas kindlasti Käomägi, mis on Türi voorestiku kõrgeim tipp (kõrgus 81,1 meetrit).

Soovijad saavad osa võtta ka väikesest võistlusest: selleks tuleb valida endale sobiv kontrollpunkt algus- ja lõpp-punktiks, läbida rada ja fikseerida aeg. Kiireimat rattaorienteerujat tunnustatakse tiitliga „Türi voorestiku rattakunn 2020“ ja väikese meenega.

Alguspunkti saab iga osaleja ise valida, alustades Türilt, Väätsalt, Kirnast, Paidest või kuskilt mujalt. Lastega matkates on kõige turvalisem ja lühem marsruut sõita autoga Kirnasse ja alustada rattamatka just sealt.

Rattamatka raja saab läbida nutiseadmes oleva kaardi järgi või printida marsruudi välja Türi Spordiklubide Liidu kodulehelt www.tskl.ee.

Raja läbimisel tuleb saata lahendus (tunnuslause või üksikud tähed) koos osalejate nimedega e-posti aadressile tyrispordiklubi@gmail.com, Türi Spordiklubide Liidu Facebooki lehe postkasti või helistada telefonil 58201464. Kõikide tagasiside saatjate vahel loositakse välja auhindu.

Orienteerumisklubi JOKA ja Türi Spordiklubide Liidu poolt korraldatavad liikumisüritused on eriolukorra perioodil osalustasuta. Kui aga keegi soovib vabatahtlikult panustada taoliste ürituste toimumisse ja selle tarvis kaartide valmistamisse, võib kanda osalustasu orienteerumisklubi JOKA kontole EE901010220016401010 (SEB).


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background