Regionaalauhindade konkurss ootab kandidaate

Järva vald sai möödunud aastal ühe Regionaalmaasikatest. Foto: Jürgen Randma/Riigikantselei

Rahandusministeerium kuulutas välja iga-aastase regionaalauhindade konkursi.

Sobiv kandidaat on möödunud aastal hakkama saanud väljapaistva regionaalarengut toetava algatuse või teoga. Näiteks on edendatud piirkonna majandust läbi töökohtade loomise või piirkonnaspetsiifiliste toodete ja teenuste pakkumise. Samuti on oodatud sellised tegevused, mis on muul moel oluliselt kaasa aidanud piirkonna arengule või piirkonna eripära säilimisele ja tutvustamisele.

Konkursile võivad ettepanekuid esitada ja kandideerida kõik inimesed, organisatsioonid, riigiasutused ja kohalikud omavalitsused. Ettepanekus palutakse välja tuua kandidaadi esitaja nimi ja kontaktandmed (aadress, telefon ja e-post), kandidaadi nimi ja kontaktandmed (võimalusel aadress, telefon, e-post), auhinnatava tegevuse kirjeldus, auhinnatava tegevuse mõju regionaalarengule ning soovi korral lisainformatsioon.

Kandidaatide esitamise tähtaeg on 19. veebruar. Ettepanekud tuleb saata e-posti aadressile press@fin.ee või posti teel Rahandusministeeriumi kommunikatsiooniosakonda Suur-Ameerika 1, Tallinn.

Möödunud aastal anti välja 5 Regionaalmaasika auhinda, millest ühe pälvis Järva vallavalitsus mobiiliäpi loomise eest, tänu millele saavad kohalikud elanikud omavalitsusega kiirelt ja lihtsalt suhelda.

Tänavused Regionaalmaasikad annavad parimatele kohalike algatuste eestvedajatele üle peaminister ja riigihalduse minister 30. märtsil Stenbocki majas.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background