Regionaalse kultuuritegevuse toetuseks saab raha küsida

Rahvakultuuri Keskus annab teada, et homsest kuni 15. veebruarini on avatud I taotlusvoor regionaalse kultuuritegevuse toetuseks.

Toetuse andmise eesmärk on luua ja säilitada kultuurist osasaamise ja kultuuriloome võimalusi kogu Eestis, soodustades kultuurielu järjepidevust ja arengut, viimast eelkõige kogukondlike ning lastele ja noortele suunatud tegevuste abil.

Toetamise fookuses on ka kogukondlikkus, kultuuripärand ning regioonide- ja valdkondadevaheline koostöö. Toetuse andmise tulemusena suureneb kogu Eestis regioonide- ja/või valdkondadevaheline kultuurikoostöö, laienevad eri vanuse-, rahvuse- ja keelegruppide osalemisvõimalused ning kultuuritegevus mitmekesistub.

Regionaalse kultuuritegevuse toetust võib taotleda Eestis registreeritud juriidiline isik, kohaliku omavalitsuse üksus või äriregistrisse kantud füüsilisest isikust ettevõtja.

Taotlusi saab esitada Kultuuriministeeriumi valitsemisala toetuste menetlemise infosüsteemis ning kõigi toetusmeetme määrustega saab tutvuda Rahvakultuuri Keskuse kodulehel.

Lisainfot jagab Piret Koorep e-posti aadressil piret.koorep@rahvakultuur.ee või telefonil 6052026.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background