Riigigümnaasiumite õpilased peavad Paides võrkpalliturniiri

Täna algavad Paides esimest korda toimuvad riigigümnaasiumite võrkpalliturniir „Sportides sõpradeks,“ millest võtavad osa 9 kooli: Viimsi Gümnaasium, Valga Gümnaasium, Rapla Gümnaasium, Võru Gümnaasium, Nõo Reaalgümnaasium, Läänemaa Ühisgümnaasium, Jõhvi Gümnaasium, Noarootsi Gümnaasium ja Paide Gümnaasium.

Turniiri korraldavad Paide võrkpallihuvilised noored koos Paide Gümnaasiumi õpilasesindusega, kes soovivad läbi spordi arendada sõprussuhteid noortega üle Eesti ja ka Paide linna õpilaste vahel.

„Sportides sõpradeks“ on kaheosaline projekt, kus esimese üritusega arendatakse koostööd Eesti riigigümnaasiumite ja Paide Gümnaasiumi õpilaste vahel ning teises osas luuakse sõprussuhted Paide linna koolide õpilaste ja Paide gümnasistide vahel.

Riigigümnaasiumite võrkpalliturniir toimub täna ja homme Paide E-Piim spordihallis. Täna algavad kohtumisel kell 15.00, kus kohe avamängus on vastamisi paidekad ja Viimsi. Homme algavad kohtumisel hommikul kell 9.

Projekti teine osa, Paide Gümnaasiumi klasside ja Paide koolide vaheline võrkpalliturniir „Sõbravõrk“, toimub 13. veebruaril.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background