Riigikogu valimistel on eelhääletanud 29,4% valijatest

Teisipäeva õhtu kella 20 seisuga on Riigikogu valimistel oma hääle andnud 258 665 valijat, mis moodustab  29,4% valijate üldarvust. Elektrooniliselt on antud 188 897 häält, jaoskondades 69 768 häält.  Täpsem valimisinfo maakondae kaupa on leitav SIIT!

Nelja aasta eest toimunud Riigikogu valimistel oli sama ajaga oma hääle andnud 215 334 valijat, mis moodustas 24% nende üldarvust. Elektrooniliselt anti 138 094   häält, jaoskondades 77 240  häält.

Kõigis jaoskondades on võimalik eelhääletada veel täna , 27. veebruaril kell 12-20. Hääletada saab nii elukohajärgses valimisjaoskonnas kui ka väljaspool elukohta hääletamist korraldavas jaoskonnas. Selliseid jaoskondi on igas vallas või linnas vähemalt üks.  Lisainformatsiooni leiab kaardirakendusest valimised.rahvastikuregister.ee.

Valima minnes tuleb kaasa võtta isikut tõendav dokument, näiteks ID-kaart, pass või juhiluba. Valijakaarti ei pea kaasa võtma.

Elektrooniliselt saab hääletada aadressil www.valimised.ee täna, 27. veebruaril kella 18-ni. Soovi korral võib interneti teel antud häält muuta, hääletades uuesti elektrooniliselt või eelhääletamise päevadel jaoskonnas.

Valimispäeval, 3. märtsil häält muuta ei saa ning hääletada saab ainult oma elukohajärgses valimisjaoskonnas.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background