Rongist ostetavate piletite soodustused muutuvad

Foto: elron.ee

Alates 1. märtsist muutuvad Elroni sõidukaardiga ostetavate piletite soodustused.

Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo ütles, et rongis saab pileti soetada klienditeenindajalt või piletimasinast, kuid selle erinevusega, et senine 10% sõidukaardi soodustus jääb kehtima vaid piletimasinast ostetavatele piletitele. Klienditeenindajalt ostes on piletid edaspidi sama hinnaga, sõltumata sellest, kas tasumine toimub sularahas, sõidukaardiga või pikematel diiselrongiliinidel pangakaardiga.

Rongides olevad piletimasinad on töötanud veidi enam kui kuu aega ja neid kasutatakse üha enam – rohkem kui veerand inimestest, kes soovivad oma sõiduõiguse hankida rongist, teevad seda piletimasinat kasutades.

Kongo lisas, et kuna valdav enamus reisijaid ostab sõidupileti rongist, siis tipptunni ajal ei pruugi neil õnnestuda piletit osta klienditeenindajalt, mistõttu ongi piletisüsteemi arendusega lisandunud rongidesse piletimasinad.

Klienditeenindajad jäävad rongidesse ka edaspidi ning kontrollivad piletite olemasolu nagu seni. Jätkuvalt käivad arendustööd, et juba käesoleval aastal saaks ka piletimasinas tasuda ostu eest pangakaardiga – täna saab piletimasinas tasuda üksnes sõidukaardiga.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background