Roolijoodik rammis politsei eest põgenedes sõiduautot. FOTOD!

Foto: Kaspar Pokk/Kanal 2

Esmaspäeva õhtul kella 18:40 paiku andis tähelepanelik kodanik politseile teada, et Paides Aiavilja tänavas asuva kaupluse parklast lahkus sõiduautoga Kia alkoholi tarvitanud mees.

Teatele reageerinud patrull tuvastas kirjeldusele vastanud Kia Laial tänaval ja andis sellele peatumismärguande, mida 60-aastane sõidukijuht eiras. Politsei sõitis Kiale järele ja andis vilkuritega korduvalt märku peatumiseks, kuid juht eiras käsku ja tegi ohtlikke manöövreid, mille käigus rammis Parkali tänavale pargitud sõiduautot Škoda.

Läbi linna kulgenud tagaajamine lõppes Pärnu tänaval, kui põgeneva Kia juht võõra eramaja hoovi sõitis, kust politseinikud ta kätte said ja tuvastasid juhil ka alkoholijoobe.

Politsei pidas 60-aastase roolijoodiku kinni ja juhtunu asjaolude selgitamiseks alustati menetlust.

Paide politseijaoskonna välijuht Raimond Innos on tänulik, et alkoholi tarvitanud sõidukijuht oma ohtliku sõidustiiliga ühelegi inimesele viga ei teinud.

Innos lisas, et tähelepanelikult kodanikult saadud info on hea näide sellest, kuidas igaüks meist saab turvalisusele liikluses kaasa aidata. Iga kodanik saab märgata, sekkuda ja politseile teada anda, kui näeb liikluses kahtlast tegevust, sest siis on võimalus hullemad tagajärjed ära hoida.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background