Ruumieksperimendist saab „Ehe ruum“

Kaks suve Paide keskväljakul korraldatud ruumieksperiment hakkab alates käesolevast suvest kandma nime „Ehe ruum“.

Nime mõtles välja ning kasutas juba eelmisel suvel Paide Avatud Noortekeskus, mille vabatahtlikud linnaväljakul liikureid laenutasid ja noortega tegelesid.

„Ehe ruum“ kestab tänavu 29. juunist 21. augustini, mil pool ringteest on liiklusele suletud ning avatud linnarahvale vaba aja veetmiseks, sporditegemiseks, kontsertide kuulamiseks ja mängimiseks. Keskväljakule ehitatakse istumisalad ja muruplatsid, kontori- ja raamatukoguala ning lava.

Pea kaks kuud vältav „Ehe ruum“ ootab ettepanekuid programmi sündmuste korraldamiseks ja tegevuste pakkumiseks. Teretulnud on igasugused ideed, näiteks kui on soov avada pop-up kohvik, anda kontsert, esitada luulet, avada näitus, õpetada käsitööd, viia läbi sporditreening või näidistreening või soovitada mõnda huvitavat tegijat.

„Ehe ruum“ programmi loomist veab Paide Muusika- ja Teatrimaja ning koostööpartnerid on mitmed linna asutused, spordiorganisatsioonid, spordi- ja kultuuritegijad ning ettevõtjad. Teist aastat järjest kolib keskväljakule ka Paide noortekeskus, kus nii vabatahtlikud kui noored ise juhendavad lastele ja noortele suunatud tegevusi, laenutavad lauamänge ja on abiks sündmuste korraldamisel.

Ettepanekuid „Ehe ruum“ sisu loomiseks oodatakse telefonil 55592094 või e-posti aadressil kersti.viilup@pamt.ee.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background