SA Järvamaa Arenduskeskuse turismi koostöövõrgustiku koordinaator on Külli Eller

SA Järvamaa Arenduskeskuse turismi koostöövõrgustiku koordinaator on Külli Eller. Eller on omandanud Estonian Business School´is rahvusvahelise ärijuhtimisalase kõrghariduse ning kaitsnud magistrikraadi 2003. aastal Tallinna Ülikoolis. Tema magistritöö käsitles kliendile orienteeritud suhtumise kujundamist teenindusettevõttes.

Ta on töötanud turismivaldkonnas pikka aega ning varasematel töökohtadel tegelenud nii projektide algatamise ja juhtimisega, tegevuste koordineerimisega kui ka strateegiate väljatöötamise ja rakendamisega. «Usun, et sobin sellele ametikohale, kuna olen hea suhtleja ja loomult meeskonnamängija. Ootan huviga lähemat tutvumist Järvamaa turismiasjalistega ja arvan, et praeguse eriolukorra raskuste kiuste saame ühiselt tegutseda pikas perspektiivis heade tulemuste saavutamise nimel,” sõnas ta.

Tema  tööülesanneteks SA Järvamaa Arenduskeskuses on Järvamaa turismivaldkonnas tegutsevate ettevõtete koostöövõrgustiku koordineerimine, ettevõtete vahelist koostööd arendavate ja tõhustavate tegevuste ja programmide algatamine, korraldamine, koordineerimine ning juhtimine.

Eller alustas turismi koostöövõrgustiku koordinaatorina tööd 17. aprillil.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background