Salmonid naasevad 25 aastat hiljem Paide kinno

30/06/2020

Tagasi

Salmonid oli Eesti esimene teleseriaal, mis aastatel 1993-1995 näitas humoorikalt, milline on eliidi ehk rikaste elu väikeses Eestis. Veerand sajandiga on palju muutunud ja nii on aastal 2020 just õige aeg vaadata, mis on Salmonitest tänaseks saanud.

Film on režissöör Toomas Kirsi sünnipäevakink 1.aprillil 89-ndat sünnipäeva tähistanud Ita Everile. Seoses vaheletulnud eriolukorraga nihkus esilinastus 1.aprillilt 3.juulile.

Paide kino näitab komöödiafilmi “Salmonid 25 aastat hiljem” kuuel korral 3-ndast 9-nda juulini.

Veerand sajandiga on palju juhtunud, kuid Salmonid on jäänud selleks, kes nad olid – Eesti esiperekonnaks, keda nii imetluse kui vaikse kadedusega on vaadatud. Kunagise seriaali vaatajad mäletavad, kui hästi oskas Salmonite perekond raha teha.

Nüüd on endale kindlustatud veel võimsam positsioon, sest Ella Salmon (Ita Ever) on vahepeal jõudnud olla Eesti president. Loomulikult on sooje kohti jagunud ka teistele pereliikmetele ja nii on Salmonite jõukus ja võim aina kasvanud.

Kuhu see kõik lõpuks viia võib ning millega Salmonid end ajalukku kirjutavad, sellest film räägibki. Lisaks ootuspärasele huumorile ja glamuurile näeb filmis ootamatutes rollides ka tuntud ühiskonnategelasi.

Osades Ita Ever, Guido Kangur, Merle Palmiste, Andrus Vaarik, Maria Avdjuško, Eduard Toman, Ain Lutsepp, Rein Oja, Rita Rätsepp, Karolin Jürise.

Vaata filmi treilerit SIIT 


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background