Selgunud on jõulukonkursi võitjad

Foto: Paide linn

Selgunud on Paide linna  iga-aastase talvise linnaruumikonkursi “Jõulumeeleolu” tänavused võitjad.Konkursikomisjoni esimehe Siret Pihelgase sõnul on linlased sel aastal eriti usinad olnud oma kodude ja koduaia kaunistamisel. “Märgata on olulist kasvu jõuluvalgustuse kasutamisel, mis on väga tore ja tervitatav. Eriti praegu, kus lund ei ole ning valitseb südatalvine pimedus,” sõnas ta.

Pereelamud (sh suvilad ja paariselamud)
 • Ööbiku kinnistu Valgma külas perekond Nurmik
  Hinnang: väga maitsekas lahendus, kus jõuluvalgustuseks on kasutatud oma aia haljastust ja omamoodi jõulupuudeks on muudetud tuledega kaunistatud kaunid ümarad põõsad maja ümber.
 • Jaama 7 ja 9 perekond Helenurm
  Hinnang: ühtne, aga mitmekülgne lahendus seob tervikuks kaks maja ja kaunistatud on ka piirdeaiad, nii et eri sorti ja värvi valguslahendused (sh liikuv projektsioon) üksteist täiendavad.
 • Mündi 25 perekond Mikson
  Hinnang: rikkalikumat ja jutustavamat laadi jõulukaunistused majal ning seda kaunilt täiendav ilusa võraga valgustatud puu.
 • Jõe 12 perekond Vaher
  Hinnang: selgelt eristuva valguslahendusega portaal ja külluslikud õuekaunistused.
 Rida- ja korterelamud
 • Tiigi tn 19
  Hinnang: eeskuju vääriv näide koostööst, kus ridalaemu bokside erinevad omanikud on kokku leppinud ühtse jõuluvalguse kogu majal, mis on ka maitsekas ja kena.
 Vaateaknad, asutused ja ettevõtted
 • Kriilevälja külaplats MTÜ Kriilevälja külaselts
  Hinnang: kombineeritud on lihtsad lahendused, mis loovad rikkaliku kaunistatud üldmulje, kuid millegagi pole samas liialdatud. Soe ja külm valgus ning erinevad kujundid loovad hubase jõulumeeleolu.
Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background