Selgunud on noore võrkpalluri stipendaadid

Peet Raigi nimelise Noore võrkpalluri stipendaadid on Sten Perillus ja Kirsi Tamsalu. Sten Perillus alustas oma võrkpallitreeninguid neli aastat tagasi Väätsa Põhikoolis Ilmar Mõttuse juhendamisel. Peagi avanes tal võimalus osaleda võistlustel Eesti ühe edukaima noorte võistkonna ridades (spordiklubi Tats). Ta saavutas nendega koos ridamisi esikolmikukohti erinevatelt võistlustelt.

Aastal 2018 alustas ta mängimist IMsport/Järvamaa esiliiga võistkonnas ja tõestas vankumatult, et on selle meeskonna vaieldamatu liider. Tänavu sügisel Tallinnasse õppima minnes, kutsuti ta kõrgliigas mängiva TalTech võistkonda. Seega on noormees nelja aastaga jõudnud võrkpalli ABC tasemelt kõrgliigasse.

Kirsi Tamsalu osaleb Paide Võrkpalliklubi treeningutel alates kuuendast eluaastast.  Tänaseks on tema koostöö treener Kadri Toomiga toiminud kümme aastat. Ta on igati eeskujuks treeningutel käimisega teistele. Ta on toeks endast nõrgematele. Mitte kunagi ei ole ta üleolev, vaid püüab kaasa aidata. Tema peale võib alati kindel olla, et kui võistlustele minek, siis on ta olemas. Ta on alati seal, kus teda vaja.

Treener Kadri Toomi sõnul loodab ta väga, et Tamsalu areneb ka järgnevatel aastatel kiiresti ning ta saab ühele tublile noorele eluks kaasa anda hea pagasi, mis on alati võtta ka siis kui ta enam kodulinnas ei ole.

Täna mängib ta Paide võrkpalliklubi U18 võistkonnas ning lisaks kuulub ta Coolbeti naiskonda.

Noorte võrkpallurite sihtkapitali on jätkuvalt oodatud annetused:

SA Järvamaa Kogukonnafond a/a EE642200221023628002, selgitusse märksõna „noor võrkpallur“.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background