Selgunud on Peet Raigi nimelise Noore võrkpalluri stipendiumi saajad

Peet Raigi nimelise Noore võrkpalluri stipendiaadid on Karl Vilpuu ja Stella Victoria Siider

Karl Vilpuu on edasipüüdlik ja teotahteline noormees. Ta on Paide Võrkpalliklubis treeninud juba kaheksa aastat. Karl kuulub U -15 (2003-2004) Eesti koondisesse. Oktoobri vaheajal toimunud Balti Matšil saavutas võistkond I koha Soome ja Läti ees. Sellest hooajast mängib ta nurgaründajana IMsport/Järvamaa võistkonna ridades.

Treener Piret Reinfeldi sõnul on Karl sõbralik ja alati abivalmis. „Ta on ka vahest jonnakas aga ka seda läheb teatud annuses vaja. Kindlasti on Karlil veel palju õppida ja loodan, et tunnustus Peet Raigi stipendiumi näol annab talle edaspidiseks motivatsiooni,“ sõnas ta.

Stella Victoria Siider astus Paide Võrkpalliklubi ridadesse neljandast klassist. Tema eeskujuks oli kindlasti vend Stiivo, kes sai tuule tiibadesse just võrkpalliklubist.

Treener Piret Reinfeldi sõnul on Stella väga tagasihoidlik ja vaikne tüdruk. „Teda ei ole treeningul eriti märgata aga samas on ta alati kohal ja väga püüdlik. Stella teab, et elus ei tule midagi niisama, et midagi saavutada tuleb tööd teha. Ja seda ta oskab,“ sõnas treener.

Stella astus sellel õppeaastal Audentese Spordikooli, et püüelda parimate sekka. Meie koduklubi jäi talle kitsaks. Stella mängib sellel hooajal U18, U20 ja Coolbeti võistkonnas.

Stipendiumilepingutele kirjutatakse alla Peet Raigi mälestusturniiril 1. augustil kell 11.00 Paide Spordihallis.

Stipendiumide väljaandmisse on suure panuse andnud P.Raigi mälestusturniirist ja Paide Võrkpalliklubi sügisturniirist osavõtjad.  Järvamaa annetuskeskond tänab kõiki toetajaid.

Noorte võrkpallurite sihtkapitali on jätkuvalt oodatud annetused:

SA Järvamaa Kogukonnafond a/a EE642200221023628002, selgitusse märksõna „noor võrkpallur“.

Peet Raigi nimelise Noore võrkpalluri stipendium antakse välja viiendat korda.

Kolmel esimesel aastal said stipendiumi: Elisabeth Lindjärv, Stiivo Siider, Jade Šadeiko, Rauno Uusleer, Hanna-Liisa Press, Hanna-Liina Press.

Eelmisel aastal eraldati spordijalatsi toetus 15 võrkpallurile. Käesoleval aastal antakse välja kaks kahesaja eurost stipendiumi.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background