Selgunud on Türi valla ettevõtluskonkursi parimad

Täna, 14. veebruaril, andis Türi vallavalitsus välja korralduse, millega kinnitati 8-liikmelise hindamiskomisjoni ettepanekul Türi valla 2018. aasta ettevõtluskonkursi tulemused. Kokku esitati 21 ettepanekut. Nominendid olid: OÜ Braxen, OÜ Vika Ilutuba, Rarex Ehitus OÜ, Wile farm, OÜ Päikeseline catering, Vadim Gritšenko terviseteenused, Juuli kohvik.

Hindamiskomisjon otsustas välja andmata jätta Türi valla parima ettevõtte ja parima töökollektiivi auhinna.

Türi valla tänukiri ja mälestusese tublimatele antakse üle 22. veebruaril kell 19 Eesti Vabariigi aastapäeva pidulikul tähistamisel Türi kultuurikeskuses.

Hindamiskomisjoni ettepanekutel ja vallavalitsuse korraldusel antakse ettevõtlusauhinnad välja järgmiselt:

-“Türi valla parim talu 2018” –  Pärtsaare talu Wile Farm
Türi vallas Poaka külas asub Pärtsaare talu Wile Farm, mille tegevussuunaks on alpakade kasvatus, alpakavillast toodete valmistamine ja realiseerimine. 2018. aastal toodeti Wile farmis ca 100 kg alpakavilla, lisaks osteti Boliiviast 300 kg alpakavillast lõnga, millest valmistati koostööpartnerite abiga erinevaid villatooteid.

Talu alustas tegevust viis aastat tagasi ostes Saksamaalt 11 alpakat. Tänaseks on talus 36 alpakat, keda käis 2018. aastal vaatamas 5500 turisti.

Talus on perenaisel villatuba, kus saab osaleda erinevates töötubades, tutvuda alpakavilla omaduste ja kasutamisega, samuti osta valmistoodangut. Koostöös Kunstiakadeemia tudengitega on disainitud ja valminud alpakalõngast rõivakollektsioon. Talus on toimunud mitmeid alpaka teemalisi koolitusi.

Lisaks talu arendamisele on pererahval jõudu ja tahtmist ka Eesti elu arendada. Viis aastat tagasi Pärtsaarde asudes ja Wile farmi rajades kutsuti lähemate talude pered taluga tutvuma ja sellest on saanud traditsioon paar korda aastas kellegi juures kokku saada. Läbi MTÜ Tark ja Terve Eesti hoitakse silm peal poliitikute lubadustel ja Lõuna Järvamaa Koostöökogus esindab Imre juhatuse liikmena ettevõtjate huve.

Peremees Imre Heinsaar on olnud aastaid „Klaperjahi” üks korraldajatest ja viib läbi autoga maastikusõidu koolitusi.

– “Türi valla edukaim alustav ettevõte 2018” –  OÜ Päikeseline Catering
Päikeseline kohvik asub Türi vallas Väätsa alevikus, selles   Katrin Aesma poolt loodud ja juhitud kohvikus kohtavad külastajad äärmiselt sõbralikku teenindust ja saavad maitsta erinevas valikus imehäid toite taskukohase hinnaga. Kohvik sobib väga hästi ka Eesti jalgrattamuuseumit, Väätsa rabarada või Väätsa mõisa külastavale turistile. Ette tellides teenindatakse gruppe ja pakutakse grupimenüüd. Samuti tuuakse toit soovi korral erinevatele sündmustele kuna Väätsa Päikeseline kohvik pakub ka cateringi teenust.

Ettevõte on käivitunud, et jääda. Töötajate arv on alustaval ettevõtjal kasvanud mõne aastaga vähemalt kuueni. 2018. aastal alustas ettevõte tegevust ka Väätsa Vanas Tallis.

-“Türi valla parim kohalik toode või teenus 2018″ – OÜ Gritšenko Terviseteenused massööri ja lümfiteraapia teenused
OÜ Gritšenko Terviseteenused massöör Vadim Gritšenko elab Türil ning pakub massaaži ja lümfiteraapia teenuseid Türil asuvas Nofretete Ilusalongis ning Tallinas asuvas Lümfiteraapia ja taastusravi kliinikus. Lisaks sellele sõidab massöör Vadim ringi kogu Eestis, et oma oskuste ja kogemustega kliente aidata. Ettevõte pakub 16 erinevat massaažiliiki loendamatul hulgal rahulolevatele klientidele.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background