Sotsiaaldemokraatide Hiiumaa piirkond toetab esimehena Läänemetsa ja Saart

Lauri Läänemets; foto: Helen Kattai

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna Hiiumaa piirkonna üldkoosolek otsustas erakonna esimehe kandidaatidena toetada Lauri Läänemetsa ja Indrek Saart ning aseesimeestena Riina Sikkutit ja Sven Mikserit.

Piirkonna juht Reili Rand ütles, et pärast üleeilset Hiiumaal peetud esimehekandidaatide debatti leidsid piirkonna liikmed, et kõikidel kandidaatidel on oma selged tugevused, kuid organisatsiooni tulevikku silmas pidades hindasid nad kõige enam Läänemetsa ja Saare nägemusi.

Rand lisas, et Läänemetsa puhul toetavad Hiiumaa sotsiaaldemokraadid tema ettepanekuid arvestada senisest enam erinevate Eesti piirkondadega nii riigi juhtimises kui erakonna sees. Samuti hindavad nad Läänemetsa eestvedamisvõimet, mida erakond täna väga vajab. Saare tugevuseks on tema kogemused erakonna juhtimises kaasalöömises ning selge visioon edasiseks.

Juhatuse liikmekandidaatidena seati üles Eiki Nestor ja Reili Rand.

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna üldkogu toimub 9. juunil Tartus Vanemuise kontserdimajas, kus erakond valib omale uue esimehe, aseesimehed, juhatuse liikmed, revisjonitoimkonna, programmi- ja põhikirjatoimkonna, valimistoimkonna ning aukohtu.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background