Sotsiaalkindlustusamet avab Türil esinduse, kus tööd saab 30 inimest

Sotsiaalkindlustusamet avab sügisel Türi esinduse, kus saab tööd 30 inimest. Türi kontoris on plaanis teha ameti kõige uuem ja kaasaegsem töökeskkond, kus kasutatakse tegevuspõhise kontori lahendust.

Türil võiksid lisaks klienditeenindajatele olla sellised töökohad, mis ei ole asukoha spetsiifilised, nagu näiteks finantsarvestus, maksete menetlus, info-ja dokumendihaldus ja teised siseteenused, seisab teates.

Sotsiaalkindlustusametil on üle Eesti praegu 600 töökohta, kus tehakse erinevat tööd-alates vahetust kontaktist inimesega, nagu näiteks nõustamistelefonid või juhtumikorraldus, kuni suurte andmemahtude analüüsini välja. Samuti on huvitavaid asendusprojekte, näiteks osaleti edukalt Häkatronil, kus otsiti lahendust puudega inimeste parkimiskaartide teemale. Oluline eelis on ka paindlik tööaeg ja kautöö vöimalus.

Kes soovib Sotsiaalkindlustusameti sügisel avatavasse Türi böroosse tööle asuda, palutakse saata oma CV ja kõik kandideerimisega seotud küsimused meiliaadressile cv@sotsiaalkindlustusamet.ee.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background