Spordiklubide liit avas orienteerumismatka püsirajad

Türi Spordiklubide Liit ja orienteerumisklubi JOKA pakuvad võimaluse taas matkata Saunametsas, Kõrgessaares ja Tolli metsa uutel radadel.

Selleks on avatud püsirajad 10. aprillist kuni 26. aprillini.

Igalt rajalt saab tähtedest kokku ühe sõna ja kokku kolmesõnalise tunnuslause. Saunametsa orienteerumismatka püsirajal on osade kontrollpunktide läbimine lapsekäruga keeruline, mistõttu soovitatakse lapsekäruga matkajatel läbida rada osaliselt või kasutada suuremaid teid.

Matkarajad saab läbida nutiseadmes oleva kaardi järgi või välja printida Türi Spordiklubide Liidu kodulehelt www.tskl.ee. Raja läbimisel tuleb saata lahendus koos kõikide osalejate nimedega e-posti aadressile tyrispordiklubi@gmail.com, Türi Spordiklubide Liidu Facebooki lehe postkasti või helistada telefonil 58201464.

Kõikidel osalejatel, kes on andnud tagasisidet matkal osalemise kohta, on eriolukorra lõppedes võimalus saada liikumisürituse osaluskaart, millel on märgised läbitud matkade kohta.

Orienteerumisklubi JOKA ja Türi Spordiklubide Liidu poolt korraldatavad liikumisüritused on eriolukorra perioodil osalustasuta, aga kui keegi soovib vabatahtlikult panustada taoliste ürituste toimumisse ja selle tarvis kaartide valmistamisse, võib kanda osalustasu orienteerumisklubi JOKA kontole EE901010220016401010.

ORIENTEERUMISMATKA PÜSIRAJAL LIIKUMISE MEELESPEA:

– liigu üksi või koos perega, grupis liikumine on keelatud

– hoia vähemalt 2m distantsi teiste metsakülastajatega, metsas on ruumi kõigile

– ära puutu rajatähiseid

– haigena püsi kodus

– REEGLITE RIKKUMINE TOOB KAASA PÜSIRADADE MAHAVÕTMISE


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background