Suur Rahvapidu tuleb taas Oktoberfesti-stiilis

Möödunud aasta raadio sünnipäevapeol kasutusele võetud lahendus, kui peosaali toodi pikad lauad ja pingid, õigustas ennast igati. Oktoberfesti-laadne peosaal on tunduvalt mugavam variant kui valik peomöllust väljaspool tribüünil seismine ja lava ees jalalt jalale tammumise vahel.

Pidu on pikk ja vaadata on palju ning kõige mugavam on seda teha koos sõpradega lauas istudes. Laudu ette broneerida ei saa, kuid istekohti on piisavalt inimesele. Ja muidugi on varem saabujatel ka võimalus paremad kohad hõivata. Kokku on istekohti 1000.

Programm sisaldab endas vaatemängulist rammumehe-võistluse rahvaala finaali, samuti julgemate pealtvaatajate jõukatsumist eriti veidratel spordialadel, mis möödunud aastal väga populaarseks osutus. Kogu asjal hoiab silma peal ja täidab saali muusikaga ning suured ekraanid videopildiga 90-ndatel legendaarse kuulsuse saavutanud DJ Arno Kukk.

Täiemahulise kontserdi annab Smilers, kahel korral käib rahvast tantsitamas Kuldne Trio, muusikalise vahepala pakub Renate ning helipulti on oodata ka endiste aegade raadiodiskoreid. Kes pikalt pidutseda jõuavad, nende vaev saab tasutud peo lõpus kui oma värvika lavashowga paneb peole punkti 2016. aastal Weekendi DJ-konkursi võidu Paidesse toonud duo Club Music Takeover.

Uksed Suurele Rahvapeole Paide E-Piim Spordihallis 1.septembril avatakse kell 18 ja pidu kestab kuni kella 3-ni öösel.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background