Täiskasvanud õppija nädal ootab kandidaate

29/05/2020

Tagasi

Veel 7. juunini on võimalik elektrooniliselt esitada kandidaate Täiskasvanud õppija nädala (TÕN) tunnustamiseks aasta õppija, aasta õpitegu, aasta koolitaja ja aasta õppijasõbralik tööandja kategoorias.

Ankeedid on leitavad SIIT

Aasta õppija kandidaadiks oodatakse esitama neid, kes on jätkanud täiskasvanuna katkenud haridusteed, osalenud täienduskursustel või omandanud uue eriala ning seeläbi muutnud oma elu.

Konkursi kaudu soovitakse leida ja tunnustada õpitegusid, mis aitavad inimestel saada õppimisest positiivseid kogemusi, uusi teadmisi ja oskusi. Aasta õpitegu on nominatsioon, kuhu sobivad kogukondlikud õppimist edendavad ja toetavad teod ning mis aktiivsete kogukonna liikmete toel teoks saavad.

Konkursi raames otsitakse ja tunnustatakse täiskasvanute koolitajaid, kes on koolitajana tegevad avalikus, era- ja/või kolmandas sektoris ning kes toetavad täiskasvanud inimeste enesearengut indiviidi, kogukonna ja ühiskonna tasandil.
Aasta õppijasõbraliku tööandja kategooriasse on oodatud kandidaatideks need organisatsioonid, kes väärtustavad ja toetavad täiskasvanute õppimist.

Vabariigi laureaadid saavad sel aastal ka esmakordselt elektroonilise tunnustamise märgise.

Täiskasvanud õppijate ja õpitegude tunnustamine on üks osa oktoobris toimuvast traditsioonilisest täiskasvanud õppija nädalast, mille ajal on fookuses täiskasvanuna õppimine.
Aasta õppijat ja õpitegusid tunnustatakse 9. oktoobril täiskasvanuhariduse tänusündmusel.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background