Tallinna tänava rekonstrueerimine sai riigilt rahasüsti

Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium otsustas toetada Paide linna Tallinna tänava rekonstrueerimist 100 000 euroga, et parandada ligipääsu ettevõtjatele, kes tänava ääres tegutsevad. Kokku saab ministeeriumilt toetust 20 kohalike teede korrashoiu projekti üle Eesti.

Linnapea Priit Värgi sõnul on tegemist hea uudisega, et teist aastat järjest toetatakse linna tänavaid maksimaalse võimaliku toetussummaga (Ministeerium toetas ka Mündi-Tööstuse tänava ringristmiku rajamist).  “Tallinna tänava rekonstrueerimine on rahaliselt kulukas projekt, ca 1,35 mln eurot ning täiendav rahasüst on vajalik. Tegemist on linna peatänavaga, mille ääres tegutseb hulgaliselt ettevõtteid ja riigiasutusi. Teisipäevast (20.02.2019- toim) hakkas kehtima ehitajaga YIT Eesti ka tööleping ning hiljemalt sügisel peaks tänav valmis saama, kuid sihi oleme seadnud juba Arvamusfestivaliks” selgitas Värk.

Lähiajal alustatakse ka Tallinna tänava ääres asuva Ajakeskus Wittenstein muuseum-tegevuskeskuse ehitust. Tallinna tänava kaudu suundub linna ka suur osa maakonna bussi- ja kaugliine.

Toetus on osa ministeeriumi täiendavate taristuinvesteeringute programmist.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background