Tammsaare nimeline matk tähistab tänavu juubelit

Foto: Silja Juursalu. Allikas: vargamae.ee

A.H. Tammsaare nimeline matk tähistab sellel aastal juubelinumbrit 40 ning traditsiooniliselt on kavas matk läbi imelise Kodru raba. Saab ka veidi kergemat teed pidi minna Järva-Madiselt Vargamäele. Kergemat teed kasutades on võimalik ka lapsevankriga Vargamäele edukalt jõuda.  Sama ürituse raames kuulutatakse välja ka A. H. Tammsaare nimeline Järva valla kirjanduspreemia 42. laureaat.

Ajakavasse on märgitud matka algusajaks 26. jaanuar  kell 12.00, kuid ennem seda oodatakse kõiki külastajaid Järva-Madise külaseltsi korraldatud taluturule Albu valla endisesse vallamajja, kus saab uudistada ka taasavatud raamatukogu ja näitust. Uksed avatakse 10.00.

Kell 11 algab registreerimine matkale, kus iga soovija saab endale soetada ka toidutalongi summas 3 eurot. Toidutalongi saab realiseerida pärast matka Vargamäel, kus ootab soe toit ja kosutus.

11.55 kuulutatakse välja kirjanduspreemia laureaat.

Huvilistel on võimalus kauplema tulla traditsioonilisele matkale. Matka Facebooki üritusel on üleskutse: “Müügile on oodatud kõik sooja südamega isetehtud asjad, sh küpsetised, pirukad jms!”.  Kes soovib kauplema minna  tasub ühendust võtta ühendust Eda Vesperega numbril 5344 5322 või e- maili teel eda.vespere@gmail.com.

Oodatud ei ole mitte ainult pered, sõbrad ja tuttavaid vaid matkale võib tulla ka suurema grupiga- olgu selleks mõni kool, ringkond või muu tore kogukonna osa. Oma tulekust saab teada anda  Malle Lombile numbril 50 96 797. Seda ikka selleks, et korraldajad oskaksid arvestada toiduga.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background